Chcete sa pozrieť do Černobyľu a na vlastnej koži spoznať nezameniteľnú atmosféru miest, ktoré boli svedkami jednej z najväčších jadrových katastrof v dejinách ľudstva? Ak áno, tak pokiaľ pôjdete s nami na špeciálny výlet s dvojdňovou návštevou černobyľskej zóny v termíne 19.-22.marec 2015, ušetríte 10 percent.

Koľko zájazd stojí a čo za svoje peniaze dostanete

  • Cena je konečná. Je v nej zahrnutá cena exkurzia, sprievodcovské služby i doprava zo SR do Černobyľu a späť. Doprava je kombinovaná. Cestuje sa vlakom a autobusom.
  • Peniaze ani zálohy za černobyľskú exkurziu vopred nevyberáme. Za exkurziu zaplatíte až na mieste nášmu delegátovi.
  • Automaticky získate všetky potrebné povolenia a povinné poistenie, ktoré je nutné mať pred vstupom do černobyľskej zóny. Nemusíte se vôbec o nič starať.
  • Počas exkurzie je zabezpečená strava: 1x raňajky, 2x obed, 1x večera.
  • Noc strávite priamo v Černobyle. Ubytovanie je v čistom černobyľskom hoteli.
  • Výklad je v češtine, slovenčine, angličtine, ruštine a ukrajinštine. Po celý čas bude pre vás k dispozícii delegát.
  • Černobyľom Vás prevedú skutoční profesionáli.
  • Spoznáte partiu skvelých ľudí.

 

Zájazd 19. – 22. marec 2015

Nástupné miesto Cena
Bratislava 380 €
Košice 360 €
Kyjev 250 €
Pre viac informácií nás, prosím, kontaktujte.

 

Čo môžete vidieť?

Je toho naozaj veľa: Múzeum armádnej techniky, Lodný prístav, Chladiace veže nedokončených reaktorov 5 a 6 Černobyľskej jadrovej elektrárne, Černobyľskú jadrovú elektráreň (fotenie sarkofágu z bezpečnej vzdialenosti), Most smrti, Červený les a mnoho ďalších miest. Program sa vždy upravuje podľa aktuálnych možností.

Lunapark

Lunapark

V samotnej Pripjati strávite celý deň a bude preto dostatok času na jej dôkladné preskúmanie.
Navštíviť môžete napríklad : Základnú školu, detskú škôlku, bazén, kultúrny dom, športové centrum, lunapark, hotel, nemocnicu, autobusovú, železničnú, policajnú a hasičskú stanicu, futbalový štadión, predajňu potravín a nábytku, kino a mnoho ďalších.

Pokiaľ by všetci účastníci zájazdu súhlasili, je tu špeciálna možnosť za príplatok 40 eur na osobu zaistiť 3 hodinovú exkurziu do černobyľskej elektrárne.

Ako taká exkurzia prebieha, si môžete prečítať v článku: Moje dva dni v černobyľskej zóne.

Prečo ísť na dvojdennú exkurziu?

Dvojdenná exkurzia černobyľskej zóny je silným a nezabudnuteľným zážitkom. Máte dostatok času navštíviť a spoznať miesta, ktoré by ste pri jednodennej exkurzii nemali možnosť z nedostatku času vidieť. Zážitok z dvojdennej exkurzie navyše umocní fakt, že strávite noc priamo v černobyľskej zóne. Niečo také nezažije každý.

Je exkurzia bezpečná?

Radiačná kontrola

Radiačná kontrola

Áno, je. Zdravie a bezpečnosť ľudí je vždy na prvom mieste. Je tomu prispôsobený aj program exkurzie. Nebezpečným miestam sa návštevníci vyhnú a každý pohyb v silne zamorených miestach je obmedzený len na nutné minimum. Za celú dobu dvojdennej exkurzie dostane návštevník dávku žiarenia porovnateľnú so 7 hodinovým letom lietadlom.

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, alebo máte ďalšie otázky ohľadom zájazdu, exkurzie, dopravy a ceny, kontaktujte nás prosím, pomocou tohto kontaktného formuláru:

Koľko je


Po úspešnom odoslaní  formuláru Vám príde kópia správy na Váš email. Vaše odoslané údaje budú slúžiť iba pre vybavenie Vašej žiadosti a otázok ohľadne zájazdu a černobyľskej exkurzie.
Zájazd a exkurziu zaisťuje CHERNOBYLwel.come.