Info

Webové stránky ChernobylZone.sk sa venujú černobyľskej havárií a černobyľskej zóne, s cieľom podávať seriózne, overené a aktuálne informácie.
V posledných rokoch rastie u ľudí zájem o Černobyľ. Našim cieľom je preto prostredníctvom webových stránok ChernobylZone.sk, ChernobylZone.cz, diskusního fóra a sociálnych sietí zjednotiť slovenskú a českú komunitu ľudí, ktorí vyhľadávajú informácie o Černobyle a sprostredkovať im komunikáciu s ostatnými ľuďmi s rovnakými záujmami, za účelom vymieňania si informácií, usporadúvania spoločných aktivít apod.

Admin: Lukáš Ryzí

Spolupráca

Pokiaľ máte záujem s nami akokoľvek spolupracovať, kontaktujte nás na email info@chernobylzone.sk, alebo využijte kontaktný formulár.

Obsah stránok

  • Texty, príspevky, alebo ich časti (grafy, tabuľky apod. ) je dovolené kopírovať a šíriť len pod podmienkou, že bude uvedený zdroj.
  • Fotografie použité na ChernobylZone.sk  sú buď majetkom chernobylzone.sk (obsahujú ochranný znak a je dovolené ich je kopírovať a šíriť len pod podmienkou, že bude uvedený zdroj),  ďalej fotografie zakúpené a licencované ©Depositphotos (zákaz kopírovania), alebo pod licenciou CC.
  • Všetky videá z YouTube sú zdieľané s užívateľmi, ktorí tieto diela nahrali do tejto služby a umožnili tieto diela verejne zdieľať.

Poďakovanie

Zvláštne poďakovanie patrí p. Ing. Tomáši Kostkovi, ktorý pre ChernobylZone.sk poskytol súbor článkov „Černobyľská havária.

Hlavný partner

CHERNOBYLWEL.COMe

Člen asociace CHTOA.org

Výmena odkazov

Chceli by ste podporiť stránky ChernobylZone.sk, alebo máte záujem o výmenu odkazov? Nájdete tu niekoľko variánt HTML kódov aj s náhľadom odkazov. Kód stačí skopírovať a vložiť do Vašich stránok. Pokiaľ máte záujem o umiestenie Vášho odkazu na stránky ChernobylZone.sk, píšte prosím na email: info@chernobylzone.sk, alebo využite kontaktný formulár. Všetky odkazy budú priebežne kontrolované a v prípade nefunkčnosti, alebo neaktuálnosti, môžu byť bez upozornenia zmazané.

Textový odkaz

ChernobylZone.sk

Kód na stránku:
<a title="ChernobylZone.sk - Černobylská havárie, Černobyl a jeho zóna, informace, exkurze, foto, video" href="http://chernobylzone.sk/" target="_blank">ChernobylZone.sk<a>